Koloběžkový ateliér

Náš koloběžkový ateliér postaví koloběžku dle vašeho přání.

Zvolte značku, barvu, komponenty a obutí pro vaši novou koloběžku.

Zaplétání, centrování kol je velká zábava, paprskové výplety a jejich následné centrování není tak složité ale opravdu to chce obrovskou dávku trpělivosti. Máte-li zájem o servisovat Vaše kolo, nebo vyplést nové napište na kolobezkovestudio@gmail.com 

Koloběžka KICKBIKE RaceMax 28/26

Stavba terénní koloběžky na rámu Kicbike RaceMax s váhou 8,8 kg a výškou nášlapu 7 cm spodní a 10,3 cm vrchní. Pohodová koloběžka připravení na závody v terénním koloběhu. Ráfky Al dvouplášť s ložisky Force dodávají koloběžce celkem slušnou svižnost pohybu.  Prodloužená stavba a vynikající geometrie potěší snad každého vyznavače rychlé terénní jízdy.

Koloběžka MIBO INOO

Stavba koloběžky je postavena na rámu na přání (28" x 26") od českého výrobce koloběžek Mibo, Rožnov pod Radhoštěm. Ocelový rám samotný váží 3,8 kg, celková váha osazené koloběžky 8,2 kg při nášlapu 5,2 cm spodní a 7,5 cm vrchní. Osazeno karbon hliníkovými komponenty (vidlice, řídítka a představec), brzdy jak páčky tak brzdové čelisti od Shimano SORA, doplněná karbonovými koly Idea od Fa Ráfkárna. Překvapí excelentní tuhost rámu a živé řízení. Jak se Vám líbí?

Koloběžka MORXES VERONA

 Morxes VERONA (prototyp) s koly 28"/26" velká tuhost rámu, stabilní řízení, váží pouhých 6,9 kg.

Parametry: Výrobce Morxes Rám: Cr-Mo ocel - odlehčený Hlavové složení: Ahead 1 1/8"  Doplněná o karbonová kola IDEA, tvoří skvělou koloběžku.

Koloběžka MIBO REVOO

Koncepce koloběžky s dvěma 28" koly není už žádnou novinkou. Revoluci kterou tato koloběžka nabízí je prostor, kterou její rám nabízí při zachování výborné tuhosti. 

Koloběžka MORXES IMOLA

Morxes IMOLA s koly 28"/28" se vyznačuje velkou tuhostí rámu, kompaktní stavbou, rychlým a stabilním řízením, nízkým nášlapem, velmi dobrým osazením již v základu a nízkou hmotností i při standardním osazení, váží pouhých 7,7 kg 

Koloběžka KICKBIKE RaceMax 20

Je velmi lehká koloběžka s duralovým rámem, která je vhodná pro delší výlety i pro sportovní jízdu. Jezdí na ní většina závodníků a na chuť jí přišlo již mnoho hobby jezdců. Zde v holčičí barvě a doplněna závodními nástavci pro zadní kolo 28"

Koloběžka KICKBIKE RaceMax 28/28

Pozornosti příznivců rychlých silničních koloběžek by neměla uniknout tato závodní koloběžka se dvěma 28" koly. Prodloužená stavba a vynikající geometrie potěší snad každého vyznavače rychlé jízdy.

Koloběžka KICKBIKE RaceMax 20

Koloběžka s duralovým rámem, která je vhodná pro sportovní jízdu tak i dlouhé výlety. Používá ji mnoho závodních jezdců koloběžkové rollo ligy. Zde doplněna závodními nástavci pro zadní kolo 28"

Koloběžka K5

Je vhodná pro rekreační ježdění, skladná a snadno přemistitelná,  Díky skladnosti není problém přibalit ji do auta pro pohyb po městě i na dovolenou pro přepravu k památkám. V naší úpravě pro děti od tří let. Tato koloběžka s dítětem poroste až do dospělých let.

TROJANKA - kultovní garážovka

Mistrovská koloběžka. Trojanka je jednou z nejúspěšnějších závodních koloběžek na světě. Tituly a umístění na MS, ME, v EuroCupu i Rollo lize hovoří za vše. Zde ve verzi Junior - koloběžka pro závodící mládež od 7 let až cca do12 let.

MIBO DIDIN

Je kvalitní a bezpečná dětská koloběžka s nízkým nášlapem pro zdravý vývoj dítěte.  Koloběžka Mibo Didin splňuje přísná kritéria dětské koloběžky a vzhledem k bytelné konstrukci přežije i hrubší zacházení.

MIBO REVO 

Tato skvělá koloběžka poskytne nezapomenutelný zážitek s jízdy jak výletní tak i závodní. 2x 28" kola a tuhost rámu opravdu ocení každý koloběžkový jezdec.

MIBO REVOO EVO

Inovovaný model pro rok 2018 Koloběžka se závodními geny ale i pro koloběžkáře, kteří se rádi jezdí velké dálky. Přednosti koncepce dvou 28" kol pocítíte už na prvních metrech. Přesvědčí Vás tuhostí rámu a stabilním řízením.

MIBO REVO BLACK

Jezdci s touto koloběžkou se již dostali na stupně vítězů v České rollo lize. Skvělá koloběžka pro rychlé i dlouhé závody, stejně tak i pro vaše dlouhé výlety, na kterých budete vyjímeční.  

VETERÁN (dětská koloběžka)

Z bývalé NDR, rok výroby 1972. Kompletní renovace v roce leden 2016.

VETERÁN (dětská koloběžka)

Koloběžka z produkce České továrny DTV, rok výroby 1975, renovace únor 2016.

VETERÁN (dětská koloběžka)

Ruská koloběžka (Luxusní jelen) originál název v azbuce. Renovace listopad 2016.